Розвиток інфраструктури в рамках програми Президента "Велике будівництво"

Продовжується реалізація програми Президента України "Велике будівництво".  Держава забезпечує розвиток інфраструктури, значна увага приділяється безпечному, доступному і головне безбар'єронму освітньому простору. Реконструйовано та збудовано 215 шкіл та садочків.

09:35 13.10.2021

ФЕЄРВЕРК НАД 600-літніми МАЯКАМИ

9 жовтня маячани відзначили ювілейний День рідного села. Перша письмова  згадка про Маяки датується 1421 роком. Тож це поселення одне з древніших в окрузі з багатою на події славетною історією. Отже ювілей – це нагода для підбиття підсумків і подальших планів.

00:02 11.10.2021

МАЯКИ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ 600-річчя

Вміють у маяках плідно працювати, вміють радісно святкувати. Це відзначало маячан завжди. Великі і славні традиції  у цього села, одного з найдревніших в окрузі і набагато старшого за Одесу, що поруч. Історичні традиції  свято бережуть і примножують нові покоління маячан. Однією з таких є свято родини маячан – День села, яке святкується щороку у цю щедру осінню пору. Нинішнє відзначено особливо гучно. Адже у Маяк ювілей – 600-річчя першої письмової згадки про Маяки – поселення-«каравул» у гирлі Дністра. Очевидно, що жили тут ще раніше.

22:29 10.10.2021

До відома мешканців Маяківської сільської територіальної громади! 9 жовтня 2021 року буде здійснено додатковий автобусний рейс селами громади!

Для підвезення жителів населених пунктів громади буде здійснений організований підвіз громадян 9 жовтня 2021 року на урочисті заходи з нагоди 600-ї річниці заснування села Маяки.

10:07 08.10.2021

Вітання з Міжнародним Днем людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. В Україні це також і День ветерана. День тих, кому довелося багато пережити – битися за свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнний час, виховувати дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.

18:37 01.10.2021

Шановні мешканці Маяківської сільської територіальної громади!

1 жовтня Україна відзначає День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і шанобливе ставлення суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави.

18:31 01.10.2021