Щотижнева апаратна нарада Маяківської сільської ради

15 серпня 2022 року Маяківський сільський голова Віктор ДЯЧЕНКО провів щотижневу апарату нараду з профільними заступниками, керівниками відділів, управлінь, комунальних підприємств, добровольчого формування та офіцером громади.

15:01 16.08.2022

Голова Маяківської СТГ Віктор ДЯЧЕНКО прийняв участь у селекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації.

Тема он-лайн зустрічі –  особливості відбору проектів, які фінансуються за рахунок Європейського інвестиційного банку в рамках Програми з відновлення України.

12:02 12.08.2022

Країнотворці: молодь, яка творить країну

Закуповують, готують і доставляють амуніцію та провізію для військових; облаштовують шелтери і вивозять із гарячих точок цивільних; збирають гуманітарку і купують пікапи на передову; влаштовують акції підтримки; працюють на інформаційному фронті; воюють і віддають життя.

12:01 12.08.2022

Як уберегтися в інформаційному просторі в умовах воєнного стану?

Більшість громадян, особливо у великих містах, хоча б раз у житті ставали жертвами злочинів. Саме тому Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса запровадив на своєму сайті постійну рубрику, присвячену убезпеченню громадян від злочинів. Цю рубрику ведуть провідні фахівці установи, які здійснюють дослідження із запобігання відповідним злочинам.

12:05 11.08.2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО НОВИХ НОРМ ЗАКОНУ ПРО ДЕРЖАВНУ МОВУ

Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та Кодексу України про адміністративні правопорушення, які стосуються обов’язкового застосування державної мови у діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форм власності.

09:34 09.08.2022

Сільський голова Віктор ДЯЧЕНКО у четвер 4 серпня, провів робочу зустріч з представниками благодійного фонду «ФАХІВЦІ УКРАЇНИ» Вікторією ГОРОБЕЦЬ та Дмитром ПОПОВИМ.

Представники Фонду поділилися чудовою новиною для внутрішньо переміщених осіб, а саме розповіли, що з 1 липня цього року розпочався старт благодійної програми “МІЙ ДІМ”. Ця програма передбачає безкоштовне розміщення внутрішньо переміщених осіб у сільській місцевості Одеської області з можливістю працевлаштування. Більш детальна інформація за посиланням https://ukrprofessionals.com/wp-content/uploads/2022/07/DSC_1022.mov .

16:32 08.08.2022

Портал відкритих даних Data.gov.ua відновив свою роботу вперше від початку повномасштабної війни

До російського вторгнення Україна була одним з лідерів за рівнем розвитку сфери відкритих даних. За даними рейтингу Open Data Maturity, минулого року Україна посіла шосте місце серед усіх європейських країн за відкритістю даних. За різними оцінками, економічний вплив від оприлюднення інформації становив близько 1% ВВП і щорічно зростав. Але задля захисту інтересів держави доступ до порталу довелося обмежити.

14:51 08.08.2022

Роз'яснення Держспецзв’язку: Наскільки безпечно користуватися громадськими безкоштовними мережами Wi-Fi?

Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.

14:15 08.08.2022