Дата: від до Скинути

До уваги громадськості Маяківської СТГ! Запрошуємо всіх мешканців та гостей нашої громади приєднатися до спільного виконання Державного Гімну України та урочистого підняття Державного Прапору  України

До уваги громадськості Маяківської СТГ! Запрошуємо всіх мешканців та гостей нашої громади приєднатися до спільного виконання Державного Гімну України та урочистого підняття Державного Прапору України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №53/2022 "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства", в якому постановляє з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз оголосити 16 лютого 2022 року Днем єднання українців.

16:32 15.02.2022

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ЕФЕКТИВНА МОДЕЛЬ ТЕРОБОРОНИ – ЦЕ НАДІЙНИЙ ТИЛ ДЛЯ АРМІЇ, І РАЗОМ ВОНИ СТАНОВЛЯТЬ ОСНОВУ СИЛЬНОЇ УКРАЇНИ

Для побудови ефективної моделі територіальної оборони й національного спротиву має бути повна взаємодія влади всіх рівнів і розуміння зони своєї відповідальності. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад у Харкові.

09:36 15.02.2022

ГЛАВА ДЕРЖАВИ: МИ НЕ ЗНІМАЄМО ПИТАННЯ ПРО ВСТУП УКРАЇНИ ДО НАТО, АЛЕ ЦЕ ЗАЛЕЖИТЬ НЕ ТІЛЬКИ ВІД НАС

Прагнення України стати членом НАТО закріплене в Конституції, воно залишається незмінним, але рішення щодо членства в Альянсі залежить не лише від нашої країни. На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами перемовин з канцлером Німеччини Олафом Шольцом у Києві.

09:34 15.02.2022

Тижнева кількість виявлених випадків COVID-19 в Україні демонструє спад

Після чотиритижневого стрімкого зростання кількості нових підтверджених випадків COVID-19 в Україні починаємо спостерігати перші ознаки стабілізації. На це звернув увагу українців міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час ранкового брифінгу 14 лютого.

09:29 15.02.2022

В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ЦЬОГОРІЧ БУДЕ РЕАЛІЗОВАНО 715 ОБ’ЄКТІВ У 24 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ

На засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулося в Харкові, Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь про плани реалізації програми «Велике будівництво» на поточний рік.

09:23 15.02.2022

Про альбом безбар’єрних рішень

Коли пісок потрапляє в очі, людина на якийсь час має обмеження зору. Після напруженого тренування при кріпатурі м’язів людина має обмеження в рухах. Коли ми слухаємо музику в навушниках, часто не чуємо зовнішній шум

09:18 15.02.2022

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – це день пам'яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося виконувати військовий обов’язок на території інших країн.

09:08 15.02.2022