ДІЯТИ ПОТРІБНО НЕГАЙНО!  #NOflyZone

ДІЯТИ ПОТРІБНО НЕГАЙНО! #NOflyZone

ДІЯТИ ПОТРІБНО НЕГАЙНО! Жителі села Надлиманське Маяківської громади закликають закрити небо над Україною, щоб запобігти тисячам жертв російського агресора серед мирного населення України!

15:48 08.03.2022

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Маяківської сільської територіальної громади Одеської області до всіх країн членів НАТО

Депутати Одеської обласної ради, а також всіх районних рад та громад області підписали звернення до президентів США і Франції, канцлера Німеччини, прем’єр-міністра Великобританії, генерального секретаря НАТО, урядів і парламентів країн-членів НАТО, а також до послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО.

13:19 08.03.2022

Дорогі мої землячки! Милі, чарівні, завзяті, мудрі, цілеспрямовані!  Зі святом Вас жіночим, з  8 Березня!

Дорогі мої землячки! Милі, чарівні, завзяті, мудрі, цілеспрямовані! Зі святом Вас жіночим, з 8 Березня!

З появою перших теплих сонячних променів і перших весняних квітів, ми відзначаємо весняне свято - Міжнародний жіночий день 8 Березня. Адже пробудження природи нерозривно пов'язане з образом Жінки, висока місія якої призначена їй долею - ростити дітей, оточувати турботою, нести у світ ЖИТТЯ, ЛЮБОВ і КРАСУ.

12:37 08.03.2022

ЗВЕРНЕННЯ Голови Маяківської громади  Віктора ДЯЧЕНКА  щодо неприпустимості підвищення цін на продукти харчування в громаді в умовах війни!

ЗВЕРНЕННЯ Голови Маяківської громади Віктора ДЯЧЕНКА щодо неприпустимості підвищення цін на продукти харчування в громаді в умовах війни!

До уваги реалізаторів харчових продуктів. У часи, коли вся країна згуртувалася для протидії військовій агресії, підвищення цін на хліб та інші продукти є неприпустимим.

15:25 07.03.2022

Шановна наша рідна на вільна Одещино!

Не так ми планували відсвяткувати твій 90-річний ювілей. Та, на жаль, цей день, 27 лютого, ми зустріли в умовах війни з російськими окупантами, які загрожують свободі і незалежності державності Украіни, життям кожного з нас.

22:16 27.02.2022

Зверніть увагу, що на Одещині вводиться комендантська година з 26 лютого 19:00 до 06:00.

Відповідно до частини 1 статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» Начальник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Гриневецький, на вимогу командувача Оперативного командування «Південь», своїм Розпорядженням  запроваджує на території Одеської області комендантську годину з 26 лютого 19:00 до 06:00.

19:33 26.02.2022

Увага!!! Ворожі позначки

Шановні громадяни, це знаки для інформування російських військ, в тому числі і вночі!

10:39 26.02.2022

Шановні жителі Маяківської громади

Йде похолодання. Ночі стають все більш холодними. Нашим воїнам бракує теплих речей! Вкрай потрібні: - шкарпетки, шарфи та рукавички - теплі ковдри, спальники, каремати - светри та бушлати, тощо.

06:53 26.02.2022