10 березня ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ УКРАЇНИ.

Твір композитора Михайла Вербицього та поета Павла Чубинського “Ще не вмерла України…” став державним символом нашої країни. Дата відзначення Дня Державного гімну України обрана відповідно до події, коли вперше прозвучав цей твір на концерті, присвяченому Дню памяті Тараса Шевченка. Концерт відбувався у Пшемислі (1865 рік, Польща), а композиція на тому концерті звучала, як заключна.

08:50 10.03.2023

Україна готується до штурму аж до Криму і Чорного моря, щоб вигнати окупантів зі своєї території.

МВС розпочинає формування штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та ДПСУ - "Гвардія наступу". Це бригади з добровольців, мотивованих людей, які братимуть участь у звільненні Луганська, Донецька і Криму. 🪖Бригади Національної гвардії України: - "Азов". Незламні, нескорені, неспинні. - "Буревій". Бригада утилізації російських військових; - "Червона Калина". Ворог тліє, де калина червоніє; - "Кара-Даг". Піднімемо прапор над Кримом; - "Рубіж" Повертаємо законні рубежі країни; - "Спартан". Об нас ламається ворог; 👮‍♀️Бригада Національної поліції України: - "Лють". Перетвори свою лють на зброю. 💪Бригада Державної прикордонної служби України: - "Сталевий Кордон". Сталевою стіною стоїмо за наш кордон. Кожен, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних на цій війні, зможе добровільно долучитися до бригад. Більше інформації на сайті (https://storm.mvs.gov.ua/) "Гвардії наступу". Вісім бригад - один ворог. Час повертати своє.

13:09 03.03.2023

Уряд розширив індексацію: українці з найменшими пенсіями отримають збільшення доходів майже на 20%

Індексація пенсійних виплат є одним з ключових інструментів підтримки фінансово найменш захищених громадян, які вже не можуть працювати, і часто повністю залежать від пенсійних виплат.

13:07 03.03.2023

УВАГА! В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ З 1 БЕРЕЗНЯ ЗМІНЕНО ЧАС КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ

Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, з 1 березня 2023 року запроваджено на території Одеси та Одеської області комендантську годину з 00.00 години до 05.00 години ранку.

13:05 03.03.2023

До уваги мешканців Маяківської громади!

У березні мобільна медична бригада Маяківського ЦПМСД, що створена і праціює в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» та за підтримки ГС "Коаліція за вакцинацію", виїздитиме до населених пунктів громади за наступним графіком:

13:00 03.03.2023

Медичні фахівців Маяківського ЦПМСД отримали нові знання із клінічного ведення психічних розладів за програмою mhGAP

У цілому світі психічні, неврологічні розлади та розлади внаслідок вживання психоактивних речовин (ПНПР-розлади)  є вагомою частиною глобального тягаря захворювань. На даний час від 75 до 90% осіб з ПНПР-розладами не отримують лікування.

19:50 27.02.2023

Нові знання та вміння для медичних фахівців Маяківського ЦПМСД

Сьогодні, 20 лютого розпочався тренінг із клінічного ведення психічних розладів за програмою mhGAP для медичних фахівців первинної ланки Маяківської сільської територіальної громади. Тренінг буде тривати до 24 лютого включно , в рамках проекту USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоров'я.

18:42 20.02.2023

Звернення Маяківського сільського голови Віктора ДЯЧЕНКА з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми згадуємо ще одну трагічну сторінку в непростій історії України - День Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

08:37 20.02.2023