ТИ ЯК? ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я

Щоб вхопити тривогу за хвоста, варто відділити речі, які підвладні вам, від тих, які ні 💭 Що ви дійсно можете проконтролювати? А на що ніяк не вплинете? Намалюйте від руки «кола контролю» та запишіть в них свої варіанти.

15:06 26.03.2023

#МІСТАГЕРОЇВ - ЦЕ ПРО ЛЮДЕЙ РІЧНИЦЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ПІВНОЧІ УКРАЇНИ

Знаєте звідки у слів є сила? Бо вона є у людей. Раніше значення слова “герой” було таким далеким і більше стосувалось літературних персонажів чи ролей у будь-якому фантастичному всесвіті, а зараз – має реальні обличчя, обриси, стежки та будівлі. Минулого березня ЗСУ звільнили понад 1000 населених пунктів у різних областях України. Це дало нам сили рухатись далі, розуміти ясніше, боротись сильніше, вірити дужче, цінити своє – невідворотно. 🇺🇦

15:03 26.03.2023

«ТИ ЯК?» ПІКЛУВАННЯ ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА УСПІШНОГО ЖИТТЯ

Ти як? Це просте запитання стало чи не головним для українців з початку повномасштабного вторгнення. Способом піклування і виявом любові. З нього починаються дописи, повідомлення близьким, телефонні розмови. Однак чи питаємо ми «Ти як?» самі у себе, піклуючись про власний добробут?

18:30 24.03.2023

РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ ПІВНОЧІ КРАЇНИ: #МістаГероїв

Звільнення північних регіонів України від окупанта навесні 2022 року дійсно стало важливою подією для народу України та всього світу. Це стало свідченням, що українська армія та народ здатні боротися за свою незалежність та територіальну цілісність. Це також показало, що Росія не є такою сильною, як її можуть сприймати, і що її дії загрожують не тільки Україні, але й міжнародній стабільності та безпеці.

16:48 22.03.2023