Дата: від до Скинути

Олег Скрипка - легенда української рок-музики, актор, співак, автор пісень, лідер найпопулярнішого у світі українського рок – гурту "Воплі Відоплясова" на власні очі побачив, як готується бригада "Червона калина" НГУ до наступу.

Тижні тренувань за будь-яких умов. Стрільба, тактичні пересування, скидування з «ворожих» безпілотників, штурм позицій - гвардійці штурмової бригади "Червона калина" готуються до контрнаступу. Олег Скрипка не лише бачив, як тренуються бійці, а й спілкувався з  кількома фронтменами бригади: ⁃ Вадим Москаленко, 26 років, командир бригадної артилерійської групи. Звільняв Київщину. Виконував завдання на Донеччині та Луганщині;  ⁃ Нацгваардієць на позивний Шева. З початку вторгнення звільняв Київщину. Два тижні готувався до звільнення Білогорівки. Вона звільнена.  ⁃ Максим на псевдо Доцент зустрів війну на сході. Ворог переважав у кількості та вони витримали.

14:20 28.04.2023

В.о.голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков вручив відзнаки Президента України «За оборону України»

Сьогодні в.о.голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков вручив Відзнаку Президента України «За оборону України» учасникам аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків ракетних обстрілів, спеціалістам підприємств, які провели ремонт і відновлення енергомереж та енергетичного обладнання, забезпечили надійне енергопостачання споживачів Одеської області і безпосередньо Одеського району, учасникам відновлення працездатності промислових та морських підприємств регіону, благодійникам та волонтерам – тим людям, які потужно і систематично допомагають армії.

12:45 28.04.2023

ШУКАЄМО КАНДИДАТІВ У БАТЬКИ!

Дитячий будинок сімейного типу — окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

10:32 27.04.2023

Міжнародний день здоров’я рослин - 12 травня

Організація Об’єднаних Націй оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин. Це має на меті підвищити глобальну обізнаність населення про те, як захист здоров’я рослин може допомогти ліквідувати голод на планеті, зменшити бідність, захистити біорізноманіття та стимулювати економічний розвиток.

09:51 27.04.2023

До відновлення та розвитку Одеської області можуть долучитися усі бажаючі!

Організатором Форуму «Безпека. Інтеграція. Потенціал» виступає Агенція регіонального розвитку Одеської області, яка разом з міжнародними донорами долучена до розробки стратегії відновлення регіону.

15:45 24.04.2023