Дата: від до Скинути

Справжнє свято вакцинації пройшло сьогодні в Надлиманському ліцеї, що в Маяківській громаді. Учні, освітяни та батьки разом занурилися у світ імунопрофілактики, пізнаючи його глибини.

У Надлиманському ліцеї Маяківської громади діти та педагоги долучилися до заходів у межах проєкту USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я", приурочених до Українського тижня імунізації. Пізнавальні ігри та бесіди, а також конкурс малюнків — усе в цей день було присвячено щепленням та захисту від інфекційних хвороб. Малеча та старшокласники дізналися про історію вакцин, механізм їхньої дії і змогли сформулювати власне розуміння необхідності вакцинації. Учасники зустрічей, окрім нових знань та гарного настрою, отримали також творчі подарунки.

16:08 03.05.2023

Запрошуємо до штурмової бригади «Азов»

Рекрути штурмової бригади «Азов» разом із досвідченими інструкторами відшліфовують навички користування станковим протитанковим гранатометом (СПГ).

10:59 02.05.2023

Підтримка соціального підприємництва в умовах воєнного стану

Соціальне підприємництво на сьогодні може бути одним з інструментів для вирішення актуальних суспільних проблем. Соціальний бізнес покликаний стимулювати соціальні зміни і тому потребує уваги та допомоги держави.

10:30 02.05.2023

СТВОРЕННЯ БЕЗБАР'ЄРНОГО СЕРЕДОВИЩА В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ – ОДИН ІЗ ГОЛОВНИХ ПРИНЦИПІВ МАСШТАБНОЇ ВІДБУДОВИ - БОРИС ВОЛОШЕНКОВ

Формування безбар’єрної України стало спільною метою на всіх рівнях – державному, регіональному, місцевому. І, звісно, цей процес також не може залишатись без підтримки громадськості. Щоб наблизити майбутнє без бар’єрів, треба добре розуміти, що саме заважає людям.

18:49 01.05.2023

Правила пожежної безпеки в побуті

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, закликаємо усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

16:37 01.05.2023

Маяківська громада Одеської області впроваджує комплекс заходів для зміцнення громадського здоров’я

Завдяки підтримці Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної військової адміністрації, спільно з ДУ «Одеський обласний центр контролю і профілактики МОЗ України» 25 квітня на стадіоні ім. Любчика у селі Маяки відбувся масовий захід «Містечко імунізації» для місцевих жителів різних вікових груп. Захід реалізовано в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоров'я» та Європейського тижня імунізації, за участю голови Одеської районної військової адміністрації Юрія КРУКА та депутата Одеської обласної ради Марини ЗІНЧЕНКО

15:33 28.04.2023

СКАЖИ ЧЕСНО, ТИ ЯК?

Коли боїшся кожного звуку, здається, що це може бути ракета, а в підсвідомості часто лунає сирена. Це від сильної тривоги, що сидить всередині.

14:37 28.04.2023