Дата: від до Скинути

єВідновлення: Ухвалено порядок надання державної допомоги на ремонт пошкодженого житла

Ухвалено порядок надання державної допомоги на ремонт пошкодженого житла. Він передбачає надання громадянам, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф, державної допомоги на поточний ремонт житла. Зробити це можна буде з допомогою електронної послуги єВідновлення.

16:51 15.05.2023

Анонс заходів з відзначення 78-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на  території Маяківської громади

Анонс заходів з відзначення 78-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Маяківської громади

З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, вшанування пам'яті жертв війни, у вівторок, 9 травня 2023 року о 09.30 годині на сільському Меморіалі Слави у центрі села Маяки відбудеться мітинг-реквієм.

15:15 05.05.2023

Триває підготовка бійців бригади «Буревій».

Відео про те, як захисники удосконалюють військові навички під час відпрацювання операції штурму ворожих позицій та коментар командира взводу 1-ї бригади "Буревій" із позивним "Карат" дивіться у сюжеті - https://youtu.be/5iPtK885ino

09:36 05.05.2023

Ігор Клименко: "Від кожного військового залежить успішність операції на тому чи іншому напрямку".

Про це Міністр внутрішніх справ України заявив під час інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна», відповідаючи на питання щодо підготовки бійців штурмових бригад «Гвардії наступу».

09:34 05.05.2023

Уряд схвалив Стратегію розвитку рибної галузі до 2030 року: що вона передбачає

Збереження та збільшення чисельності водних біоресурсів, спрямованість на Європейський зелений курс та перезапуск галузі рибного господарства, що дасть поштовх для її розвитку. Це одні з основних цілей Стратегії розвитку галузі рибного господарства України на період до 2030 року, яку схвалив Кабінет Міністрів України. Також Уряд затвердив операційний план заходів з її реалізації у 2023—2025 роках.

09:13 05.05.2023

Президент України підписав Закон, який звільняє аграріїв від сплати податків на заміновані, забруднені та окуповані землі

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон, який звільняє аграріїв та власників земельних ділянок від сплати податків на заміновані, забруднені, окуповані землі та землі на яких ведуться бойові дії. Йдеться про законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно» №7632.

09:12 05.05.2023

Разом наближаємо Перемогу!

Разом наближаємо Перемогу! Незважаючи на те, що рік видався важким, жителі Маяківської громади постійно займаються такою важливою діяльністю, як волонтерство. Дякуємо кожному, хто допоміг придбати якісну плитоноску нашому місцевому жителю і він вже майже тиждень максимально безпечно здійснює свої бойові завдання на позиціях. Завдяки спільним діям мешканців, підприємців нашої громади та представників Всеукраїнської Громадської Організації «Народна Рада», які допомагають в зборі коштів саме для наших місцевих бійців, за декілька днів вдалося зібрати потрібну суму. Життя і здоров'я захисників – найвища цінність. Тому об'єднуємося, аби робити все можливе задля їх збереження.

11:55 04.05.2023

Триває підготовка бійців бригади «Буревій».

Відео про те, як захисники удосконалюють військові навички під час відпрацювання операції штурму ворожих позицій та коментар командира взводу 1-ї бригади “Буревій” із позивним “Карат” дивіться у сюжеті – https://youtu.be/5iPtK885ino

16:55 03.05.2023

Уряд ухвалив низку рішень, які дозволять виділити додаткові кошти для програми пільгового кредитування єОселя

Уряд прискорює реалізацію програми пільгового кредитування єОселя. Задля цього було затверджено кілька рішень, які стосуються питання подальшого фінансування програми. Зокрема, було погоджено можливість залучення додаткових коштів компанією «Укрфінжитло» на відкритому фінансовому ринку.

16:27 03.05.2023