Дата: від до Скинути

В Одеському районі, на базі спортивних майданчиків Маяківської громади, пройшов перший етап спортивних змагань «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних сил України серед голів громад та представників місцевого самоврядування. Представники 16 громад Одеського району змагались у 8 видах спорту.

14:43 20.06.2023

Результати робочої поїздки делегації від Одеської області до Бремену (Німеччина), у складі якої була заступник начальника управління–начальник відділу організації медичної допомоги Департаменту охорони здоров’я Данієла Влас. Поїздка відбулась за дору

Одним із пунктів серед домовленостей під час зустрічі з представниками делегації «Солідарна Україна»: сприяння в реалізації проєкту «Школа переможців», спільного проєкту Маякіської громади та Департаменту охорони здоровʼя ООВА. Його мета – створити зону комфорту та надати психологічну підтримку педагогам і дітям, які перебувають в укриттях під час повітряної тривоги.

14:41 20.06.2023

Мінсоцполітики: корисні онлайн-сервіси для отримання соціальних послуг

Повномасштабна війна в Україні триває, а кількість українців, що змушені через неї покинути свої домівки, на жаль, збільшується. Нагадуємо, що для отримання багатьох соціальних послуг, державою створено прості і доступні цифрові сервіси. Скориставшись ними, можна отримати необхідні послуги у декілька кліків.

14:31 20.06.2023

ДО УВАГИ ОДЕСИТІВ ТА МЕШКАНЦІВ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ!

Повідомляю, що відповідно до спільного наказу начальника Одеської обласної військової адміністрації та командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» від 14 червня 2023 року №6, зважаючи на високу загрозу для життя та здоров’я людей, спричинену збройною агресією російської федерації проти України, з метою забезпечення громадської безпеки i порядку, збереження життя цивільних ociб на період дії правового режиму воєнного стану

14:32 19.06.2023

Наразі Державною службою України з питань праці проводиться широкомасштабна інформаційна кампанія щодо нехарчової продукції, яка підпадає під дію Технічного регламенту засобів індивідуального захисту, затвердженого постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 771 та Технічного регламенту ліфтів та компонентів безпеки для ліфтів, затвердженого постановою КМУ від 21 червня 2017 р. № 438

15:32 13.06.2023

Розбудова прозорості та підзвітності в ОМС: стартує пілотний проєкт для громад

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з ПРООН в Україні, за фінансової підтримки урядів Японії та Німеччини, запрошують міські територіальні громади долучитися до пілотного проєкту з оцінки стану антикорупційної системи територіальних громад.

15:21 13.06.2023

Стартувала Програма Interreg NEXT Польща-Україна

31 травня у Перемишлі разом із представниками установ, залучених до реалізації Програми, зокрема національних та регіональних органів влади Польщі та України, Європейської Комісії, представниками польсько-українських проєктів, а також мешканцями Перемишля офіційно відкрито Програму Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 та перший конкурс проєктних заявок у цій Програмі.

15:06 13.06.2023

Протягом травня – червня 2023 року триває робота депутатів щодо перейменування вулиць та провулків Маяківської громади !

Згідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та відповідно до рекомендацій мовного законодавства і українського правопису на території громади створено робочу групу та затверджено положення про порядок найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на території Маяківської сільської територіальної громади.

16:34 12.06.2023