Протидія торгівлі людьми

Торгівля людьми – здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування чи отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою чи вразливістю стану або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу. Таке визначення торгівлі людьми дає ”Протокол з попередження торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми”, який доповнює Конвенцію ООН про боротьбу з транснаціональною організованою злочинністю.

18:02 27.07.2023

Заведіть «Щоденник подяки»

Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.

17:57 27.07.2023

До уваги громадськості Маяківської СТГ!

Запрошуємо мешканців та гостей нашої громади приєднатися до спільного виконання Державного Гімну України та урочистого підняття державного прапору України з нагоди Дня Української Державності — державного свята, що відзначається щороку в Україні 28 липня, у День хрещення Київської Русі — України. А також всі разом під час загальнонаціональної хвилини мовчання вшануємо пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації, серед яких, нажаль, є і наші мешканці.

14:01 27.07.2023

У ДАР додано функцію приєднання до кабінету фермерського господарства земель громадян України - членів ФГ

Новий функціонал дозволить фермерським господарствам отримувати через ДАР допомогу на усі землі у складі ФГ, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.

16:29 25.07.2023

Щорічне щеплення домашніх тварин – дієвий спосіб профілактики сказу

Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом. Хвороба вражає центральну нервову систему. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги смерть неминуча!

16:27 25.07.2023

Мінсоцполітики спільно з партнерами розпочинають інформаційну кампанію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 30 липня.

Торгівля людьми ближче, ніж здається. В межах кампанії ми з партнерами надамо рекомендації про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм.

17:15 24.07.2023

Інформація щодо популяризації сімейних та наближених до сімейних форм виховання

Забезпечення та додержання прав дітей визначає майбутнє Української держави. Конвенція ООН про права дітей першою кинула стереотипам минулого виклик – визнала дитину самостійним суб’єктом права, а її інтереси пріоритетними щодо потреб суспільства.

10:11 19.07.2023