Дата: від до Скинути

«Голодомор. Історії роду»: проєкт, що закликає українців дізнаватись більше про історію власного роду

Голодомор 1932-1933 років — це не розділ з підручника історії, це трагічна сторінка минулого у величезної кількості українських родин, про яку не потрібно забувати.

17:02 02.11.2023

Головними способами в запобіганні та протидії корупції сьогодні є цифрові інструменти, сильні антикорупційні інститути та якісне законодавство.

Одеська обласна державна адміністрація сприяє удосконаленню комунікації з громадськістю та інформує про утворений на сайті розділ «Прозорість та підзвітність», де висвітлюються підсумки засідань робочої групи щодо боротьби із корупцією та здійсненням контролю за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, інформації про закупівлі, нормативна база Фонду ліквідації наслідків збройної агресії тощо.

17:01 02.11.2023

Комплексна послуга Допомога для ВПО оновлюється. Що зміниться?

З 1 листопада послуга — Допомога для ВПО — буде тимчасово недоступною в Дії, Міністерство цифрової трансформації України спільно з Мінсоцполітики оновлює сервіси. Тож скоро послуга стане ще зручнішою

17:00 02.11.2023

Інформація щодо популяризації сімейних та наближених до сімейних форм виховання

Забезпечення та додержання прав дітей визначає майбутнє Української держави. Конвенція ООН про права дітей першою кинула стереотипам минулого виклик – визнала дитину самостійним суб’єктом права, а її інтереси пріоритетними щодо потреб суспільства.

09:38 31.10.2023

Сьогодні дистанційна та надомна роботи набули великої популярності.

Щоб легко орієнтуватися у даних визначеннях та правильності оформлення такої діяльності Південне міжрегіональне управління Держпраці інформує щодо особливостей надомної та дистанційної робіт.

09:24 23.10.2023

Уряд запроваджує експериментальний проєкт з організації навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

В умовах повномасштабної війни одним із найважливіших завдань держави є захист учасників бойових дій та осіб з інвалідністю, яку було отримано внаслідок війни. Тому, Уряд запроваджує експериментальний проєкт (постанова Кабінету Міністрів України від 15.09.2023 № 984 «Про реалізацію експериментального проєкту з організації навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно- технічної) освіти Державної служби зайнятості»), спрямований на підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, а також сприятиме подальшому працевлаштуванню саме ветеранів та осіб з інвалідністю, яку вони отримали під час війни.

09:12 23.10.2023

ПРОГРАМА “ВідновиДІМ”

Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА доводить до відома мешканців Одеської області про можливість отримання фінансування на відновлення пошкоджених житлових будівель в рамках «ВідновиДІМ», яку реалізує ДУ «Фонд енергоефективності».

09:05 23.10.2023

Відкрито набір до лав Третьої штурмової бригади: як приєднатися

Розпочався набір бійців до лав Третьої окремої штурмової бригади Сухопутних військ ЗСУ. Долучитися можуть як добровольці без досвіду служби, так і чинні військовослужбовці. Бійці проходять курс навчання з вогневої, тактичної підготовки й медицини під керівництвом досвідчених інструкторів.

09:02 23.10.2023