У Маяківській громаді відкрили Алею загиблих на війні Героїв.

Пам’ятну композицію «Алея наших Героїв», присвячену місцевим жителям, які загинули захищаючи Державу, відкрито у селі Маяки Маяківської сільської територіальної громади. На Алеї розміщені фото 7 Героїв-захисників, уродженців та жителів нашої громади, які віддали своє життя за Україну. Відкриття Алеї відбулося символічно на День захисників та захисниць України.

14:06 05.10.2023

Дорогі захисники та захисниці України!

Цього року вперше відзначаємо День захисників і захисниць не 14, а 1 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці. Дату перенесено у звʼязку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря.

09:44 01.10.2023

Привітання голови Маяківської СТГ  Віктора ДЯЧЕНКО з Днем працівників освіти

Привітання голови Маяківської СТГ Віктора ДЯЧЕНКО з Днем працівників освіти

Дорогі працівники освіти Маяківської територіальної громади! З нагоди Дня працівників освіти щиро вітаю вас! Цей день - особливий час відзначити вашу невтомну працю та величезний внесок у розвиток нашої громади і майбутніх поколінь.

09:38 01.10.2023

Привітання голови Маяківської СТГ  Віктора ДЯЧЕНКО з Всеукраїнським днем бібліотек

Привітання голови Маяківської СТГ Віктора ДЯЧЕНКО з Всеукраїнським днем бібліотек

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

09:48 30.09.2023

Шановна громадо, сьогодні ми відзначаємо День села Удобне!

День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашій мальовничій місцевості. Славна історія цього села є часткою історії нашої громади, а історію творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та ваша, дорогі односельці.

09:47 30.09.2023