Дата: від до Скинути

Завершуються роботи по підготовці місць масового відпочинку у селі Маяки Одеської області

Згідно Програми «Організації рятування людей на водних об’єктах Маяківської сільської ради на 2021-2022 роки», завершуються роботи по підготовці місць масового відпочинку до купального сезону.

17:14 19.05.2021

Волейболісти Маяківської громади гідно змагалися за вихід у фінал спортивних ігор сільських, селищних територіальних громад Одещини

У минулу суботу управління фізкультури і спорту Одеської обладміністрації спільно з Одеською територіальною організацією  ВФСТ "Колос" провели зональні змагання з волейболу серед чоловічих команд спортивних ігор сільських, селищних територіальних громад Одещини на базі спортивного комплексу Маяківської громади.

16:59 19.05.2021

СВЯТО НА НОВОМУ ІГРОВОМУ МАЙДАНЧИКУ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ У МАЯКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Вуличні розваги на ігровому майданчику, це те, що формує у дітей відчуття самостійності, сприяє фізичному розвитку та просто робить щасливими. Тому так важливо, щоб кожна дитина мала змогу безпечно гратися на ігрових майданчиках, знаходити там нових друзів, адаптуватися у соціумі, щоб почувати себе впевнено і повірити у свої можливості.

15:21 18.05.2021

МАГІЯ ТРАВНЕВИХ СВЯТ

Так назвали низку  художньо-виховних заходів, присвячених святам середини травня: Дню Європи, Всесвітньому Дню вишиванки, Дню матері і Дню сім'ї.

15:08 18.05.2021

Шановні мешканці та активісти Маяківської громади! Щиро вітаю вас з Днем молодіжних та дитячих громадських організацій!

З метою сприяння розвитку дитячого та молодіжного громадського руху, на підтримку ініціативи громадських організацій Президент України підписав Указ, в якому День молодіжних та дитячих громадських організацій України вирішено відзначати щорічно кожну третю неділю травня.

11:45 16.05.2021

Шановні працівники культури !

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

11:41 16.05.2021

З Днем Європи жителі Маяківської  громади!

З Днем Європи жителі Маяківської громади!

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

10:14 15.05.2021