ФЕЄРВЕРК НАД 600-літніми МАЯКАМИ

Дата: 11.10.2021 00:02

9 жовтня маячани відзначили ювілейний День рідного села. Перша письмова  згадка про Маяки датується 1421 роком. Тож це поселення одне з древніших в окрузі з багатою на події славетною історією. Отже ювілей – це нагода для підбиття підсумків і подальших планів.

З передзвоном дзвонів сільського храму на центральній площі біля храму  метушня, навколо десятиметрової вже прикрашеної сцени, а дітвора вже веселиться, розважається на запрошених атракціонах, у облаштованих зонах розваг. Маячани сім'ями сходяться, з'їжджаються в означений час до центру.

Під урочисті фанфари ведучий народний артист України Микола Свидюк оголошує про початок урочистостей і запрошує до мікрофона Маяківського сільського голову Віктора Дяченка.

"Дорогі земляки, я щиро дякую всім і кожному з вас, кожній родині за небайдужість, наполегливу працю, патріотизм та відповідальність. За щиру любов до нашої землі не на словах, а конкретними ділами. Низький вам уклін!, - сказав сільський лідер, - Попереду багато роботи! Впевнений: у нас вистачить сил, відповідальності та наполегливості для здійснення наших задумів та найсміливіших планів. Будьмо єдиною командою, родина маячан".

Закінчив Віктор Дяченко свій виступ щирими найкращими побажаннями громаді.

Ведучий під гучні оплески присутніх запрошує на сцену шановних гостей свята – справжніх друзів та однодумців маяківської громади, людей, які сьогодні визначають шляхи розвитку країни через місцеві громади. Їх багато. Всі з щирими вітаннями і подарунками.
Серед гостей свята голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький з своїми заступниками та директорами департаментів, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, заступник голови Одеської районної держадміністрації Олександр Ілько та заступниця голови райради Світлана Деордієва, народні депутати України Сергій Колебошин та Анатолій Урбанський,  депутати обласної та районної рад, голови сусідніх громад, керівники установ і відомств обласного і регіонального рівня,  підприємці.

Депутату Одеської обласної ради Марині Зінченко, яку маячани з вдячністю за її добрі справи звуть берегинею маяківської громади під дружні оплески маячан вручили титул «Почесний громадянин Маяк».

Своє слово громаді, яку вони свого часу очолювали на посаді голови Маяківської сільради сказали Ігор Войцеховський та Василь Лохманець.

Серед нагороджених Почесними грамотами, відзнаками цінними подарунками колектив дитячо-юнацької спортивної школи сільради, Юлія Тернова – начальник відділу Нижньодністровського національного природного парку, Юрій Дорош –настоятель Свято-Преображенського храму села, Сергій Кудлай – півзахисник футбольної команди «Маяки», володар кубку району 2021 року, увесь колектив, а також Олег Любинський - лікар, директор  Олег Фролов, головна медсестра Наталя Дяченко  Маяківського центру первинної медико-санітарної допомоги,  Олександр Шевчук – тренер-викладач сільської дитячо-юнацької спортивної школи, Анатолій Котік- депутат сільради, Галина Гушля – вчитель, Андрій Половський – директор навчально-виховного комплексу, Юлія Чумаченко –директор дитсадка «Оленка», Петро Газіра – механік ПП «Дністер», колективи ансамблю народної пісні «дністровський віночок», танцю «Фаворит», Віталій Карабейніков - начальник Маяківської експлуатаційної дільниці Дністровського міжрайонного управління водного господарства, Ігор Войцеховський - колишній голова сільради та директор ПП «Дністер»,  Василь Лохманець - екс-голова сільської ради та Світлана Мельник - член виконкому сільради, ряд працівників виконкому та апарату сільради.

Додали святковості пісні Миколи Свидюка, академічного ансамблю української музики, пісні і танцю «Чайка», інших зірок української естради.
Вже пізнім вечором розквіт над селом барвистий феєрверк і засяяла  цифра 600.

Гриміла дискотека, яка змінила гала концерт. Маяки пишно і по домашньому відсвяткували ювілей рідного села.

Прес-служба апарату Маяківської СТГ.