Привітання Маяківського сільського голови Віктора ДЯЧЕНКА з Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2021 09:37

У День захисників і захисниць України ми вшановуємо подвиг усіх героїв, які боролися за незалежність України на всіх етапах її історії: українського козацтва, воїнів Української Повстанської Армії, Героїв сьогодення – Героїв Небесної Сотні, захисників незалежності і територіальної цілісності України.

Це – одне з найбільших державних свят, свято нескорених. Бо попри всі негаразди дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.

В цей знаменний день – свято  Покрови Пресвятої Богородиці, бажаю, щоб Божа ласка Богородиці спустилася на всіх нас і захистила нашу рідну землю, щоб скінчилися нарешті трагічні дні і Україна стала справді незалежною.

У спільній молитві нині просимо прозріння, віри, єдності і злагоди для всього українського народу. Здоров’я всім вам, щастя, миру на нашій українській землі! Вічна слава борцям нескореної України! Слава українській нації! Слава Україні!