Головне - доходи бюджету громади

На цьому наголосив голова Маяківської сільської територіальної громади Віктор Дяченко 11 травня на апаратній нараді з сільськими старостами.

16:07 12.05.2021

Голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко прийняв участь у селекторній нараді ОДА

У Маяківській СТГ завершується розробка та оформлення інвестиційного паспорта громади. Він дозволяє подавати інвестиційні пропозиції навіть на міжнародному рівні про привабливість території. Після знаходження інвесторів для реалізації проекту, СТГ отримає гарантії залучення капіталу, створення підприємств з новими робочими місцями. Про це йшлося на селекторній нараді  облдержадміністрації з головами територіальних громад області.

16:01 12.05.2021

Виявлено снаряд часів Другої світової війни

Ехом війни стало знешкодження  заіржавілого артелерійського снарядуякий було виявлено на минулому тижні  за межами села Маяки. На відстані 200 метрів від автотраси Одеса-Рені снаряд булознайдено працівниками Дністровського міжрайонного управління водного господарства під час обслуговування зрошувальних систем.

15:27 11.05.2021

ТРАВНЕВА НАРАДА ОСВІТЯН

6 травня відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Маяківської сільської територіальної громади під головуванням виконуючої обов'язки начальника управління освіти Лазаренко Юлії Леонідівни. На нараді обговорили організацію завершення 2020-2021 навчального року, оздоровлення учнів у пришкільних таборах, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та інше.

15:23 11.05.2021

"Пам'ять, яка не знає забуття"

Під таким гаслом напередодні Дня Пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Маяківському Будинку культури відбулись урочисті заходи.

12:16 11.05.2021

9 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ. РІВНЯННЯ НА ПОДВИГ

9 травня в усіх церквах Маяківської сільської територіальної громади почався з панихид по убієнним в роки Другої світової війни. Молилися за переможців, які повернулися з війни і померли вже у мирний час, ударників трудового фронту, дітей війни, які теж вже йдуть у вічність. До церковного дзвону додається музика і надихаючі слава виступаючих на мітингах-реквіємах на сільських меморіалах Слави, могилах захисників і визволителів.

12:02 11.05.2021

Шановна громадо!  Щиро вітаю вас з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом

Шановна громадо! Щиро вітаю вас з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом

Друга світова війна не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім від ворога разом з 7 мільйогнів українців пішли на фронт і рідні нашої громади. Тепер їх імена вигаптовані на сільських меморіалаз поруч з обелісками на могилах захисників і визволителів, які полягли тут. Без них , без незалежності і людської гідності не було б нашої спільної перемоги над нацизмом.

09:47 08.05.2021