Турбота про людей похилого віку

Дата: 05.10.2021 15:11

Турбота про людей похилого віку

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже  саме старші люди зберегли для нас найкращі національні труднощі та були достойними своєї держави.

Маяківська сільська рада постійно приділяє увагу людям похилого віку: соціальна підтримка осіб похилого віку, ветеранів війни та праці здійснюється через виконання програми соціального захисту населення «Турбота» Маяківської сільської ради на 2021-2023 роки.

Станом на теперішній час в нашій громаді мешкає 2225 осіб похилого віку.

У разі потреби особи похилого віку, за їх зверненнями, отримують відповідну матеріальну допомогу для вирішення власних складних обставин.

Поряд з цим, 6 соціальних робітників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» надають соціальну послугу догляду вдома 57 особам похилого віку, за місцем їх проживання.

На передодні Міжнародного Дня людей похилого, самотньо проживаючи громадяни похилого віку, які знаходяться на постійному обслуговуванні КУ «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» отримали продуктові набори, за рахунок бюджетних коштів сільської ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису      Дякуючи небайдужості Маяківського сільського голови, виконавчого комітету сільської ради, працівників КУ «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради», самотні пенсіонери, інваліди та літні люди мають можливість до існування,мають безпеку та захист.