ОГОЛОШЕННЯ

На виконання ст.ст.211-215 Закону України «Про культуру» , Маяківська сільська рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Маяківської сільської ради.

12:10:59 17.01.2022

До уваги керівників підприємств, установ та організацій, суб’єктів господарювання! Подання інформації про заборгованість із заробітної плати на Порталі електронних сервісів Мінекономіки

З метою прийняття оперативних рішень щодо вирішення проблеми заборгованості із заробітної плати Міністерство економіки України спільно з Державною службою України з питань праці створило інформаційну платформу для оперативного інформування про стан заборгованості із заробітної плати.

14:14:12 13.01.2022

До уваги платників податків!

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу платників податків, що з 01 січня 2022 року змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень окремих податків, які стовідсотково зараховуються до загального фонду Державного бюджету, відкриті на обласному рівні по одному, а не для кожної громади, як було у 2021 році.

12:03:30 04.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ з проведення конкурсного добору НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ» МАЯКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

15:39:19 22.12.2021

ФІЛІЯ "ІНФОКСВОДОКАНАЛ" запрошує на роботу:

- покрівельника рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів; -інженера; - слюсаря аварійно-відновлювальних робіт; -електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування; - оператора споруд для видалення осаду, -машиніста насосних установок; -слюсаря-ремонтника; -електрогазозварника; - майстра дільниці. За додатковою інформацією звертайтеся за адресою : м. Біляївка, проспект Незалежності 15. Телефон (04852)2-28-80.

08:36:33 21.12.2021

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє

у зв`язку з необхідністю проведення планових ремонтних робіт згідно з затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

12:08:18 14.12.2021

Шановні жителі Маяківської сільської територіальної громади!

Відповідно до розпорядження сільського голови від 23.11.2021  р. № 387-2021 « Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції Авангардівської селищної ради про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад у сфері інклюзивної освіти» 01 грудня  2021 року 0 15.00 в медіа-центрі с. Маяки відбудеться громадське обговорення пропозиції про співробітництво між Авангардівською селищною територіальною громадою та Маяківською сільською територіальною громадою у формі делегування Маяківській сільській раді Авангардівською селищною радою повноважень з надання послуг комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр Маяківської сільської ради» дітям з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років, які проживють (навчаються) на території Авангардівської селищної територіальної громади із передачею відповідних фінансових ресурсів щодо її відповідності потребам територіальної громади.

14:22:28 25.11.2021