До уваги аграріїв!

Постановою кабінету міністрів України від 12.05.25021 року     № 517 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (далі-Порядок) визначено напрямки сільськогосподарської продукції на 2021 рік.

15:23:01 22.06.2021

До уваги мешканців! Проводиться опитування населення стосовно стратегії розвитку туризму на території Маяківської територіальної громади

Просимо перейти за посиланням та заповнити гугл-форму щодо стратегії розвитку туризму на території Маяківської територіальної громади https://forms.gle/ZnFK1Yr9j11CBHyT6

14:45:15 16.06.2021

ДО УВАГИ!

КНП "Маяківський ЦПМСД" продовжує роботу з вакцинації проти COVID-19!

12:29:09 08.06.2021

Вогнеборці закликають громадян бути свідомими і не порушувати законодавство, випалюючи сухостій!

В Україні розпочався пожежонебезпечний період. У цей час, унаслідок необережного поводження з вогнем, або ж зумисного підпалу сухостою, можуть бути знищені гектари природних екосистем, а разом з тим — тварини та птахи, які там мешкають. Якщо ж для людей це не вагомий аргумент (як показує практика), варто задуматися про безпеку власних садиб, а також своє життя та здоров'я. Адже нерідко вогонь із сухостою перекидається на житлові будинки та господарчі споруди, більше того, навіть самі палії стають жертвами зумисно спровокованого полум'я.

10:23:44 07.05.2021