Оголошення

УВАГА ПОВІДОМЛЕННЯ АТ "ДТЕК Одеські Електромережі"

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Маяківської сільської територіальної громади.

09:59:40 13.09.2022

УВАГА ВАКАНСІЯ !

Надлиманський ліцей Маяківської сільської ради запрошує на роботу вчителя фізики та математики на постійній основі.

15:19:23 18.08.2022

Оголошення про вакансію

Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» Одеського району Одеської області потрібен фахівець із соціальної роботи для проведення соціальної роботи, яка буде здійснюватись на території с. Маяки.

10:34:06 11.08.2022

До уваги

отримувачів субсидії у яких зміниласькомпанія постачання природного газу з  ТОВ «Одесагаз» на НАК «Нафтогаз» просимо з’явитись до Маяківської сільської ради та надати новий  номер особовогорахунку.

09:22:09 09.08.2022

До уваги мешканців та гостей громади!

У зв’язку з ситуацією навколо мосту в районі ЗАТОКА, значно збільшився пасажиротранспортний потік по ділянці автомобільної дороги Одеса-Рені в районі населеного пункту ПАЛАНКА Республіки Молдова, особливо що стосується логістичних перевезень і як наслідок велике накопичення на ній транспортних засобів. Пікове навантаження спостерігається в період часу з п’ятниці по понеділок.

16:35:04 08.08.2022

ОГОЛОШЕННЯ

23.02.2022 року о 15:00 год. відбудеться засідання постійної комісії Маяківської сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітертури, охорони пам'яток, історисчного середовища та благоустрою за адресою: с.Маяки, вул.Богачова, 99.

09:05:20 22.02.2022

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ» МАЯКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

09:36:49 17.02.2022