Оголошення

Маяковською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантних посад Маяківської сільської ради, а саме:

09:48:28 27.02.2023

09:46:09 27.02.2023

Про надання згоди на демонтаж (знесення) та списання майна комунальної власності – частини аварійно-непридатного для експлуатації об’єму в осях 1-3/А-К та виконання стабілізаційних заходів в місці проведення демонтажних робіт, за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Маяки, вул. Богачова, 99.

16:35:27 22.02.2023

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛІ НАДЛИМАНСЬКЕ

16 лютого 2023 року з 10.00 год. до 13.00 год. в приміщенні адміністративної будівлі села Надлиманське відбудеться виїзний прийом громадян Віктора ДЯЧЕНКО за участю спеціалістів Маяківської сільської ради.

15:08:30 13.02.2023

09:21:57 13.02.2023

Комунальне підприємство «Наше село» запрошує на роботу!

Вакансія: Головний бухгалтер с. Маяки Обов’язки: - підготовка та здача бухгалтерської статистичної, податкової звітності;  - ведення обліку кадрів та нарахування заробітної плати співробітникам; - робота з програмою M.E.DOC. Вимоги до кандидата: - вища освіта; - досвід роботи; - знання стандартів бухгалтерського обліку.

13:19:44 10.02.2023

Оголошення про вакансію

Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» Одеського району Одеської області потрібні фахівці із соціальної роботи для проведення соціальної роботи з сім’ями та дітьми, яка буде проводиться на територіях с. Маяки та с. Надлиманське Маяківської територіальної громади. Основні вимоги до кандидатів: -громадянство України; - освіта (магістр, спеціаліст) відповідного напрямку підготовки; -володіння державною мовою. Додаткову інформацію про роботу та умови оплати праці можна отримати за адресою: с. Маяки, вулиця Богачова, 99 (другий поверх адміністративної будівлі Маяківської сільської ради), в робочі дні: понеділок, вівторок, середа, четвер - з 8:00 до 17:00, п'ятниця з 8.00 до 15.45 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) .

08:53:34 09.02.2023