15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 09:08

15 лютого – це день пам'яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося виконувати військовий обов’язок на території інших країн.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам'яті приклади мужності і вірності синів своєї Країни, які з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.

Афганська війна – одна із трагічних сторінок історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше, ніж друга світова. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя українців і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисячах українських родин.

Схиляє голову перед своїми синами, що воювали та загинули в 16-ти країнах світу.

Велика вдячність за чесне і сумлінне виконання військової присяги, за незбориму силу духу та героїзм, за збережене бойове братерство, за те, що передаєте свій досвід підростаючому поколінню, адже духовні цінності учасників бойових дій мають велике значення і сьогодні.

Бажаю всім міцного здоров’я , щастя, добра та мирного неба, сімейного благополуччя та злагоди, сили та наснаги, впевненості у завтрашньому дні, мужності та мудрості здолати усі життєві перешкоди, здійснення усіх задумів і нових звершень на благо нашої громади, рідної України.

Голова Маяківської СТГ

Віктор ДЯЧЕНКО