Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек!

Дата: 30.09.2021 09:14

Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек – храмів духовності, знань та розради, бо знали, що книга – невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини.

Сучасні бібліотеки – потужне багатство нації. Саме Ви, шановні трударі скарбниць книги, відкриваєте нашим землякам дивовижний, цікавий та багатогранний світ, прищеплюєте юним читачам любов до книги, даруєте їм відчуття прекрасного.

Тож, бажаю вам  міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи. Бажаю, щоб все більше людей відвідувало читальні, а книжковий фонд був завжди цікавий та сучасний!

голова Маяківської СТГ Віктор Дяченко