Оголошення про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна

Дата: 23.11.2023 11:57

Виконавчий комітет Маяківської сільської  ради Одеського району Одеської області повідомляє, що розпочата процедура визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

• будівля громадського призначення (будівлі літнього табору), загальною площею 1988,3 кв.м., що знаходиться на території Маяківської сільської ради  за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Надлиманське, вулиця Набережна, будинок 52-А;

• однокімнатна квартира, загальною площею 33,7 кв.м., що знаходиться на території Маяківської сільської ради  за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Надлиманське, вулиця Хмельницького Б, будинок
     № 144, кв. 4;

• житловий будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами, загальною площею 50,6 кв.м., що знаходиться на території Маяківської сільської ради  за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Надлиманське, вулиця Хмельницького Б, будинок № 92.

У зв’язку з цим, у разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правовстановлюючих документів на майно, просимо звертатися до сільської ради (04852) 3-30-73.