ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЕЛА УДОБНЕ!!!

Дата: 09.11.2023 12:29

Маяківська сільська рада запрошує долучитися до громадського опитування з питання перейменування села Удобне.

Громадське опитування відбувається на виконання вимог норм чинного законодавства, зокрема законів України від 09.04.2023 №317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», 21.03.2023 №3005-IX «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топоніміки», відповідно до ухваленого рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 22.06.2023 №230 де у визначеному переліку в Одеській області  назва населеного пункту село Удобне не відповідає стандартам державної мови та її рекомендації щодо приведення назв таких сіл, селищ, міст у відповідність до стандартів державної мови.

ПОВІДОМЛЯЄМО, що у четвер та п’ятницю (09 та 10 липня) буде проводитися очне опитування жителів з метою приведення назви села УДОБНЕ у відповідність нормам чинного законодавства та стандартам державної мови. Просимо бути активними та небайдужими. В іншому випадку населений пункт УДОБНЕ буде перейменовано в установленому законом порядку без участі місцевої ради.