Інформаційні повідомлення

Повідомлення про намір “ФОП Устіч Микола Олександрович” здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів сіл Йосипівка та Лібенталь Маяківської СТГ

Згідно рішення Виконавчого комітету Маяківської сільської ради “Про визначення переможця конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в селах Йосипівка та Лібенталь Одеського району Одеської області” №32/8-2022 від 24  листопада 2022 року та на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ФОП Устіч М.О. інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів в наступних розмірах:

17:31:51 14.02.2023

15:40:22 20.10.2022

Маяківська сільська рада повідомляє про оприлюднення звітів про стратегічну екологічну оцінку в рамках розроблення проєкту документа державного планування – Генерального плану поєднаного з детальним планом території села Удобне Білгород-Дністровського району Одеської області, та початок процедури розгляду і врахування зауважень та пропозицій громадськості: Генеральний план села Удобне, Детальний план території ділянки «Південна», Детальний план території ділянки «Східна». Генеральний план населеного пункту – це містобудівна документація, що визначає принципові рішення довгострокового розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

16:39:10 16.02.2022

Повідомлення про намір ПП УПТК-1 здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання села Йосипівка Маяківської СТГ             На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ПП УПТК-1 інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання в наступних розмірах:

09:40:50 14.02.2022

Повідомлення про намір ТОВ “МАЯКИВОДОКАНАЛ» здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання сіл Маяки та Надлиманське Маяківської СТГ

09:33:14 14.02.2022

До уваги громадськості

"Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля" ТОВ "ДНІСТРОВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

15:16:03 03.12.2021