Оголошення

Увага перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення!

Відповідно до пункту 46 Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цівільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 року № 733, та пункту 16 регіонального плану основних заходів цівільного захисту на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації  від 27.01.2020 року № 55/од-2020 в районах та містах Одеської області 16 вересня 2020 року з 14.00 до 14.30 буде проведено комплексну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповішення із запуском електросирен та гучномовців.

08:22:55 15.09.2020

З Днем підприємця!!!

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!

10:58:56 06.09.2020

З Днем підприємця!!!

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!

10:58:54 06.09.2020

Комунальне некомерційне підприємство "Маяківський центр первинної медико-санітарної допомоги Маяківської сільської ради Біляївського району Одеської області" запрошує на роботу

Комунальне некомерційне підприємство "Маяківський центр первинної медико-санітарної допомоги Маяківської сільської ради Біляївського району Одеської області" запрошує на роботу медичну сестру за кваліфікаційною категорією: загальна практика – сімейна медицина. Робота в селі Удобне. Офіційне працевлаштування. Повна зайнятість.

14:49:26 11.08.2020