Одеська районна військова адміністрація

Дата: 10.09.2024 14:04

6 вересня відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Одеській районній військовій адміністрації, на якому було розглянуто питання, неухильне вирішення яких поставив на контроль начальник Одеської районної військової адміністрації Олександр Гринчак.

Це - питання моніторингу наявності у власності територіальних громад приміщень, в тому числі недобудов, для можливого проведення ремонтних робіт за рахунок міжнародних організацій з метою подальшого розселення внутрішньо переміщених осіб.

Також обговорено питання необхідності виділення земельних ділянок під забудову будівництва та обслуговування приміщень для проживання внутрішньо переміщених осіб за рахунок міжнародних організацій.

Окрему увагу було приділено працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб.

В рамках майбутнього опалювального періоду 2024/2025 рр. обговорили питання забезпечення твердим паливом громадян.

За результатами засідання надані відповідні доручення Управлінню соціального захисту населення Одеської РВА та Раді з питань внутрішньо переміщених осіб при Одеській РВА, зокрема, щодо організації спільно з територіальними громадами виїздів для виконання завдань, поставлених під час засідання.

@топові прихильники