Про синдром відміни

Дата: 04.07.2024 17:30

В результаті куріння до організму потрапляє нікотин – речовина, яка викликає залежність. Якщо курець із нікотиновою залежністю кидає курити, тобто його організм більше не отримує звичну дозу нікотину, виникає синдром відміни/ абстинентний синдром або «нікотинова ломка». Цей стан характеризує непереборне бажання закурити.

Синдром відміни має фізичні і психологічні прояви, такі як:

- сильне бажання закурити

- тремтіння рук

- труднощі з концентрацією

- підвищення апетиту

- дратівливість

- відчуття тривоги

- напруження

Щоб легше пережити синдром відміни, можна спробувати нікотиновмісні медичні препарати. Для цього варто проконсультуватися з лікарем, підібрати препарат, дозу і розписати курс лікування. Також можна спробувати боротися з симптомами синдрому відміни, відповідно до продуманих методів: https://stopsmoking.org.ua/.../poradi-dlia-borotbi-z...

#Якидаюкурити