Шановні працівники архітектури! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Дата: 01.07.2024 14:29

Всесвітній день архітектури заснований Міжнародним союзом архітекторів, які виникли в 1946 році, після Другої світової війни, коли потрібно було піднімати з руїн міста, відновлювати підприємства, відтворювати пам’ятники архітектури.

Сьогодні, наша країна знову потерпає від ворожих обстрілів, які несуть розруху та знищення інфраструктури населених пунктів.

Переконаний, що ваш високий професіоналізм і самовідданість сприятиме якнайшвидшій відбудові країни та створенню нових архітектурних шедеврів. Дякую вам за щоденну клопітливу працю на благо Країни!

У цей день, бажаю вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії у творчих справах, плідної роботи задля розбудови нашої громади та України. Нехай усі ваші творчі доробки радують не одне  наступне покоління.

Миру та Перемоги!

Все буде Україна!