Про встановлення місцевих податків і зборів на території Маяківської сільської територіальної громади

Дата: 31.05.2024 14:34

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 року № 821 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» введено в дію Класифікатор видів цільового призначення земельних ділянок, у зв’язку з чим припинено чинність Класифікації видів цільового призначення земель, затвердженої наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23 липня 2010 року № 548.

Міністерством економіки України введено у дію наказ від 16 травня 2023 року № 3573 «Про затвердження національного класифікатора НК 018:2023 та скасування національного класифікатора ДК 018-2000», яким застосовується новий Класифікатор будівель і споруд.

Враховуючи вищевказане, є необхідність прийняти рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Маяківської сільської територіальної громади» з урахуванням нових класифікаторів, встановлення ставок для окремих видів цільового призначення земельних ділянок, введених новим класифікатором.

Проєкт рішення оприлюднюється з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Зауваження та пропозиції до цього проєкту рішення приймаються Маяківською сільською радою в письмовому вигляді до 20 червня 2024 року включно за адресою: 67654, село Маяки, Одеський район, Одеська область, вулиця Європейська, 99, а також на e-mail: mayakivska_silrada@ukr.net.