Попрощалися з Героєм - Володимиром ОГОРОДНИКОМ!

Дата: 28.05.2024 15:28

Сьогодні скорботний день для усіх жителів Маяківської громади, адже ми попрощалися ще з одним Героєм – Володимиром Михайловичем ОГОРОДНИКОМ, жителем села Йосипівка. Віддати шану оборонцю прийшли рідні, бойові побратими, друзі та жителі громади.

Наш земляк загинув 21 травня 2024 року, захищаючи Батьківщину, при виконанні бойового завдання на Донеччині.

Відбулася заупокійна панахида за загиблим Героєм та громадське прощання. Прощалися з загиблим зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати, з квітами та навколішки. Він боровся, як герой та помер, як герой.

Смерть Володимира – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни.

Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

У Героя залишилася дружина, діти та онуки.

Сільський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Маяківської сільської ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Герої не вмирають!

Вічна пам'ять і вічна слава!