Старшокласники Надлиманського ліцею Маяківської громади Одеського району долучилися до впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської.

Дата: 14.05.2024 17:50

Мета заходу «Ментальне здоров’я молоді Одеської області» - привернути увагу і популяризувати відповідальне ставлення учнівської молоді до власного ментального здоров'я (фізичного і психічного здоров’я), здобути навички і знання про методи психологічного відновлення і покращення психоемоційного стану.

Учні 10-х і 11-х класів (38 осіб) взяли участь у квесті де було організовано такі локації-інструменти як «Стежка ментального здоров’я», «Арт-терапія», «Спорт- ментальне здоров’я» і «Квітка здоров’я». Учні успішно пройшли всі інтерактивно-дослідницькі зупинки і емоційно перезавантажились.