30 квітня в місті Одеса та Одеській області оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки 29 квітня.

Дата: 30.04.2024 09:53

«У звʼязку з загибеллю пʼяти людей, внаслідок російської ракетної атаки по Одесі, сьогодні в Одеській області оголошено день жалоби. Висловлюю свої щирі співчуття тим, хто втратив близьких…», — йдеться у повідомленні голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера.

Просимо сьогодні на всій території громади приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. А також вимкнути ілюмінацію, утриматись від святкових заходів, спортивних змагань тощо.