ЗВЕРТАЄМОСЬ до керівників підприємств, організацій та установ, власників індивідуальних житлових будинків садибного типу, мешканців багатоквартирних будинків та суб’єктів господарювання активно долучитись до проведення місячника благоустрою та привес

Дата: 12.04.2024 16:09

ІНФОРМУЄМО, що Рішенням виконавчого комітету Маяківської сільської ради від 21 лютого 2024 року № 3/19-24 «Про проведення місячника з благоустрою на території Маяківської сільської територіальної громади», яке розміщено на офіційному сайті Маяківської сільської ради за посиланням https://mayakivska-gromada.gov.ua/docs/1625230/, передбачено проведення усіх відповідних робіт з благоустрою територій в період з 1 квітня по 1 травня 2024 року.

Також, статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, та «Правил благоустрою Маяківської сільської ради». На сьогодні це – адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, НАГОЛОШУЄМО на необхідності укладення відповідного договору з підприємством, що надає послуги на території громади (КП «Наше село»,

ФОП Устіч Микола Олександрович), у випадку відсутності договору на вивіз твердих побутових відходів.