10 років з дня створення Національної гвардії України: звернення Голови Маяківської СТГ Віктора ДЯЧЕНКА

Дата: 26.03.2024 11:56

Щиро дякую всім, хто носить горде звання військовослужбовця Національної гвардії України.

Завдяки вам ми знаємо, що наша Батьківщина в надійних руках і спільно ми зможемо здолати ворога.

Низький уклін вам за самовідданість та мужність, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України; за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо нашої держави.

Вічна слава нацгвардійцям, що віддали життя за нашу свободу і незалежність! Шана Героям, які зараз боронять нашу землю.

Бажаю всім гвардійцям та їхнім родинам здоров’я, успіхів у здійсненні задуманого, добробуту, а головне – нашої спільної Перемоги!

Слава Національній гвардії України! Слава її героям!

Слава Україні