До уваги мешканців громади, керівників підприємств та фермерських господарств

Дата: 07.03.2024 14:00

З метою безпеки населення, будівель, матеріалів при можливих аваріях, а також забезпечення безаварійної роботи ліній електропередач Південне територіальне управління обслуговування мережі, ПРОСИТЬ:

проводити роз’яснювальну роботу з населенням та власниками земель, які перетинають лінії електропередач.

В охоронній зоні ліній електропередач ЗАБОРОНЯЄТСЯ:

Виконувати будь які дії, що можуть порушити нормальну роботу електромереж , спричинити їх пошкодження або нещасні випадки, а саме:

-будувати житлові, громадські та дачні будинки;

-влаштовувати будьякі звалища;

-складати добрива, корми, солому, дрова та інші матеріали;

-розпалювати вогнища;

-розташовувати автозаправочні станції або інші сховища паливомастильних матеріалів;

-накидати на струмові частини об’єктів електричних мереж і наближати до них сторонні предмети, підніматися на опори повітряних ліній електропередач, демонтувати їх елементи;

-сажати дерева та інші багаторічні насадження, крім випадків створення плантацій новорічних ялинок;

-влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту, проводити будьякі заходи з великим скупченням людей і т.і.;

-запускати моделі літальних апаратів, повітряних зміїв, здійснювати зупинки усіх видів транспорту в охоронних зонах повітряних ліній напругою 330 кВ і вище;

-виконувати роботу з застосуванням механізмів, скидати вантажі масою понад 5 тонн, скидати і зливати їдкі і ті, що спричиняють корозію речовин, паливомастильні матеріали.

Шановні мешканці нашого спільного дому!

Задумайтесь над тим, до чого може привести заподіяна кимось нібито незначна шкода. Зупиняйте злочинців ще перед тим, як вони мають намір здійснити пошкодження на таких важливих життєвих „артеріях”, як лінії електропередач. Зупиняйте тих, хто розкрадаючи наше спільне майно, може привести до великої біди.