Підписано Меморандум про співпрацю між Міжнародним гуманітарним університетом та Маяківською сільською радою

Дата: 04.03.2024 15:06

29 лютого голова Маяківської сільської ради Віктор ДЯЧЕНКО підписав Меморандум про співпрацю між Міжнародним гуманітарним університетом та Маяківською сільською радою, який передбачає співробітництво між сторонами у сфері профорієнтаційної, навчальної, методичної, науково-дослідницької, інформаційно-аналітичної, консультаційної та іншої діяльності відповідно до чинного законодавства України.

Меморандум сприятиме розвитку освіти та культури в громаді, допомагаючи університету та Маяківській громаді спільно вирішувати проблеми та реалізовувати проекти.

Фото без описуФото без описуФото без опису