З робочим візитом 8 лютого відвідав Маяківську громаду начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег КІПЕР.

Дата: 09.02.2024 17:18

Під час візиту він акцентував увагу на початок будівництва нового, сучасного Центру безпеки громадян, який розпочали будувати у центрі села Маяки аби забезпечити безпеку життєдіяльності населення (пожежно-рятувальний підрозділ з диспетчерським пунктом громади, підрозділ медичної допомоги, поліцейська станція.

Замовником об’єкту є Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації.

Головною метою проекту є забезпечення захисту населення і територій від пожеж та надзвичайних ситуацій, а також дотримання громадської безпеки, що особливо гостро відчувається саме в умовах сьогодення.

Спеціалізацією таких Центрів безпеки є забезпечення гасіння пожеж, ліквідація надзвичайних ситуацій, забезпечення охорони прав і свобод людини, протидія злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на території населених пунктів.