У Маяківській громаді відбулись урочисті заходи до Дня Соборності України

Дата: 26.01.2024 12:57

22 січня у День Соборності України відбулися урочисті заходи в оновленому Будинку культури села Маяки.

Розпочали захід зі спільного виконання Державного Гімну України. Потому присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто у різний спосіб словом та ділом виборював свободу, відстоюючи ідеали справедливості й демократії.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Маяківської громади Віктор ДЯЧЕНКО. Він подякував кожному мешканцю хто своєю щоденною  працею вносить вклад у нашу спільну перемогу в тилу на лінії зіткнення. Слава ЗСУ, слава нашим Героїм!

Український народ протягом століть мріяв про незалежну єдину соборну державу. Саме 105 роки тому, 22 січня 1919 року, на Софіївській площі в Києві був урочисто проголошений Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Соборність уже глибоко пройшла через серця і душі українців, ми єдиний народ, який на своїй землі виборює свою незалежність. Ми маємо славне минуле, отже перед нами обов'язково постане велике майбутнє.

Також на території громади відбулись заходи: покладання квітів до пам’ятників та могил захисників України, книжкові виставки у бібліотеках сіл громади, година спілкування «Люба та єдина, моя Україна», патріотична акція «Соборність в душах, єдність в серцях», тематичний вечір «Соборна і свята, моя ти Україно!», патріотична вікторина «Україна знову зустрічає новий день», патріотична година «День Злуки – День Єднання», тематична бесіда «Моя Україна – Соборна і Вільна».