Оголошення !

Дата: 24.01.2024 16:25

26 січня 2024 року о 10.30 год. за адресою с. Маяки вул. Преображенська, 22-А (Будинок культури) відбудуться навчання для населення з питань надзвичайних ситуацій та пожежної безпеки – консультаційний пункт з питань цивільного захисту. Який створено для проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо питань захисту і дій в умовах надзвичайних ситуацій, інформування населення про заходи реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Телефон для довідок: 067 558 22 30 – головний спеціаліст сектору з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та з питань оборонної і мобілізаційної роботи Маяківської сільської ради РУДЬ Микола Михайлович.