ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ ВОДОХРЕЩА!

Дата: 05.01.2024 13:49

Водохреще – одне з найважливіших у році православних свят. В цю урочистість згадують хрещення Ісуса Христа в річці Йордан та його явлення народу як Спасителя та Месії. В 2024 році через перехід на новоюліанський календар дата урочистості зміниться - тепер Водохреща ми відзначатимемо на 13 днів раніше, тобто 6 січня.

Тож, ЗАПРОШУЄМО  6 січня 2024 року в село Маяки на річку Дністер за адресою вулиця Річна 25-А (берізки), де відбудуться  заходи з нагоди свята Водохрещення (Богоявлення).

Об 11:00 буде проведене освячення води, а найсміливіші зможуть з головою зануритися в крижану воду, щоб сповнитися сили та здоров’я на весь рік.