У Маяківській громаді діти пільгових категорій отримали цінні подарунки

Дата: 03.01.2024 11:55

Згідно місцевої Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання на 2021-2025 роки Маяківської сільської ради протягом різдвяно-новорічних свят понад 30 діток Маяківської громади отримали цінні подарунки. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Працівники служби у справах дітей Маяківської сільської ради від імені Голови громади Віктора ДЯЧЕНКА привітали з прийдешніми святами. Побажали дітям мирного неба, здійснення усіх мрій і сподівань та вручили дітям новорічні подарунки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису