Десята річниця Революції Гідності: у Маяківській громаді відбувся мітинг-реквієм до Дня гідності та свободи!

Дата: 21.11.2023 15:50

Цьогоріч країна відзначає перший ювілей Революції Гідності – 10 років, який проходить під гаслом «Заряджені гідністю та жагою до свободи».

Тож, з нагоди відзначення Дня гідності та свободи, у селі Маяки відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Героям «Небесної Сотні» та всім воїнам, які загинули в боях за визволення України.

Після традиційного Гімну України учасники заходу хвилиною мовчання вшанували подвиг і світлу пам'ять всіх чиє життя обірвалося в різні роки у боротьбі за незалежність, справедливість та свободу України.

Слава Україні!
Героям слава!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису