Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 10:31

Шановні працівники культури і майстри народного мистецтва Маяківської громади!

Радий нагоді вітати усіх, хто присвятив своє професійне життя і творчість розвитку української культури, збереженню безцінних духовних скарбів нашого народу, які звеличують та прославляють Україну.

Нині, наша країна протистоїть підступній ворожій агресії, працівники культури та майстри народного мистецтва підтримують духовність і почуття національної гідності у суспільстві, бойовий дух захисників та захисниць України за що вам щира дяка та безмежна повага.

Бажаю вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури. А у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує мир, родинний затишок та благополуччя.

Голова Маяківської СТГ

Віктор ДЯЧЕНКО