Шановні жителі громади!

Дата: 07.11.2023 15:53

БФ «Право на захист» реалізує багатоцільову програму допомоги від Агенства ООН у справах біженців за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.

Для реалізації даної програми БФ «Право на захист» буде здійснювати мобільний виїзд реєстраторів до Маяківської громади.

Ця допомога надається людям, які відповідають хоча б одному з цих критеріїв:

• Переселенці, які перемістилися після 24.02.2022 року при наявності підтверджуючих документів;

• Сім’ї загиблих, сім’ї поранених внаслідок воєнних дій при наявності підтверджуючих документів;

• Місцеве населення яке постраждало внаслідок воєнних дій майном або здоров’ям, а саме:

1. Людина, яка набула інвалідності після початку війни (24.02.2022 року) або онкозахворювання при наявності підтверджуючих документів;

2. Людина, яка перенесла операційне втручання після початку війни  при наявності підтверджуючих документів.

3. Людина, яка набула захворювання внаслідок воєнних дій після 24.02.2022 року при наявності підтверджуючих документів.

4. Людина, яка здійснює догляд за особою, яка не може самостійно самообслуговуватись.

Реєстрація на дану допомогу буде проводитися при умові якщо людини не отримувала раніше допомогу від міжнародних організацій і мають дохід менший за 5400 грн.  на особу.

Для реєстрації мати з собою: паспорт, ідентифікаційний номер, реквізити рахунку, підтверджуючи документи згідно категорії.

Захід відбудеться 13.11.2023 року в приміщені будинку культури за адресою: с. Маяки, вул. Преображенська, 22-А з 11:00 години