Маяківська громада прийняла участь в обласних спортивних іграх "Рухайся до Перемоги"

Дата: 12.10.2023 11:44

07 жовтня 2023 року в смт.Авангард проходили фінальні змагання з армреслінгу, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, перетягуванням канату та спортивних сімей обласних спортивних ігор "Рухайся до Перемоги".

Маяківську громаду гідно представляли в настільному тенісі Слівінська Ольга та Ільченко Денис, в легкоатлетичному кросі Окіпський Артем, Лупашко Олександра, Нарожний Костянтин, Пенюшкіна Альбіна, спортивна сім'я Поліщук: Римма, Олег та донечка Лілія, наші богатирі-канатчики Сирбул Іван, Бабенко Андрій, Андроніков Михайло, Самойленко Олександр, Кальчев Дмитро та Середенко Юрій.

Ми вдячні вам за те, що піднесли спортивний дух та єдність в громаді і продовжуєте працювати над розвитком фізичної активності і здорового способу життя. Бажаємо вам подальших успіхів у спорті та натхнення для досягнення нових великих цілей. Нехай дорога до перемоги буде завжди відкритою!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!