У Маяківській громаді відкрили Алею загиблих на війні Героїв.

Дата: 05.10.2023 14:06

Пам’ятну композицію «Алея наших Героїв», присвячену місцевим жителям, які загинули захищаючи Державу, відкрито у селі Маяки Маяківської сільської територіальної громади. На Алеї розміщені фото 7 Героїв-захисників, уродженців та жителів нашої громади, які віддали своє життя за Україну. Відкриття Алеї відбулося символічно на День захисників та захисниць України.

На знак глибокої шани присутні схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти пам’яті на Алеї наших Героїв.

«Великий біль ми розділяємо разом з рідними загиблих. Кожен з нас повинен усвідомити, що вони пішли за покликом своєї душі та серця. Стали щитом, завдяки якому ми кожен день прокидаємося», –  зазначив під час свого виступу Голова громади Віктор ДЯЧЕНКО.

Звертаючись до присутніх Віктор Юрійович згадав кожного Героя поіменно та вручив подяки їх рідним та близьким.

Ці світлини є не лише спогадом про болючі втрати війни, а й нагадують нам про величезну ціну свободи, мужність і самопожертву, яка є вічно живою у наших серцях та пам’яті.

ДОВІДКОВО:

БЛАЖКО Віктор Вікторович (19.10.1987 – 05.03.2022). Уродженець села Маяки. Служив стрільцем-снайпером 79 окремої десантно-штурмової бригади, старшим солдатом. Загинув під час відбиття наступу диверсійно-розвідувальної групи противника на околиці міста Миколаєва.

НЕПОМНЯЩИЙ Євген Олександрович (25.03.1997 – 14.03.2022). Уродженець села Йосипівка. Служив стрільцем-снайпером 137 окремого батальйону морської піхоти, старшиною. Загинув під час виконання бойового завдання біля села Червоне Миколаївського району Миколаївської області.

ПЕСАР Петро Георгійович (28.08.1984 – 18.03.2022). Мешканець села Йосипівка. Служив водієм 137 окремого батальйону морської піхоти, рядовим резерву. Загинув під час авіаудару при виконанні бойового завдання у місті Миколаєві.

ШУСТОВ Дмитро Михайлович (26.01.1979 – 12.04.2023). Уродженець села Маяки. Служив інспектором прикордонної служби прикордонної комендатури швидкого реагування №2 Державної прикордонної служби України, головним сержантом. Отримав поранення, несумісні з життям, під час оборони позицій у районі населеного пункту Григорівка Сіверської міської громади Бахмутського району Донецької області.

РОТАРЬ Дмитро Євгенійович (21.04.1999 – 13.06.2023). Уродженець села Лібенталь. Служив старшим навідником бойової машини 88 окремого батальйону морської піхоти, старшим матросом. Загинув під час штурму ворожих позицій у районі населеного пункту Старомайорське Донецької області.

МИХАЙЛОВ Дмитро Андрійович (06.01.1995 – 25.07.2023). Уродженець села Маяки. Служив командиром бойової машини 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, старшим солдатом. Загинув від ворожого артилерійського обстрілу під час утримання позицій поблизу населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.

ІВАНОВ Валерій Анатолійович (06.08.1982 – 26.07.2023). Уродженець села Маяки. Служив стрілком-помічником гранатометника 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, солдатом. Загинув під час відбиття атаки ворожого танка поблизу населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.