За ініціативою першої леді Олени Зеленської триває всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?", у рамках якої українцям дають поради, як впоратися з тривогою та подібними нападами стресу.

Дата: 29.09.2023 10:49

«Все норм» — найпростіша відповідь, аби уникнути неприємної розмови. Бо ж раптом ми когось образимо чи здамося надто вразливими. Але що ж тоді сказати замість цього?

Коли відчуваєте, що вам некомфортно, коли вас ображають чи знецінюють ваші переживання, не ховайтеся за звичною фразою — поясніть людині, чому та чи інша ситуація для вас неприйнятна. Бути чесним одне з одним і вимагати взаємоповаги — це норм.

Фахівці Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як?, заснованої за ініціативи першою леді Олена Зеленська, розповіли що сказати замість «Все норм», коли насправді геть не норм.

Більше у каруселі.

#тияк

Фото без описуФото без опису